www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Podsumowanie finału 3. edycji GOP

Data dodania: 1.06.2017

25 maja w siedzibie SGH odbyły się eliminacji centralne GOP, organizowane przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Wzięło w nich udział 90  gimnazjalistów z całej Polski, a zwyciężczynią została Magdalena Piszczatowska, uczennica 3 klasy Publicznego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 32 w Białymstoku


Uczestnicy finału olimpiady w pierwszej kolejności musieli zmierzyć się z testem złożonym
z 20 pytań, w ramach jednego spośród trzech wybranych przez siebie obszarów tematycznych: finansów, marketingu i zarządzania ludźmi.

Zmagania wyłoniły 30 laureatów, którzy rywalizowali między sobą w konkursie „1 z 30” odpowiadając na pytania zadawane przez prowadzącego. Na tym etapie zmagań liczyła się nie tylko wiedza, ale i umiejętność podjęcia decyzji i wyboru prawidłowej odpowiedzi w czasie przewidzianym regulaminem.

Nagrodą dla najlepszych zawodników i ich opiekunów jest udział w specjalnych warsztatach „Innowacje w biznesie”, które odbędą się już w połowie czerwca w siedzibie SGH.

Odpowiednio do zajętych w rankingu miejsc,  laureaci wraz z opiekunami otrzymali również czytniki e-booków wysokiej jakości i praktyczne powerbanki.

 

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna