www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Data dodania: 1.04.2019

Z wielką przyjemnością publikujemy wyniki interaktywnej gry menadżerskiej oraz listę zespołów zakwalfikowanych do ostatniego etapu zmagań olimpijskich.


Przez tydzień 100 Reprezentacji Szkół rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach interaktywnej gry menedżerskiej. Aplikacja została uruchomiona 25 marca o 9.00 i zablokowana 31 marca o godzinie 21.00. Podczas 7 rund zespoły podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określały jego strategię oraz kierunki rozwoju.

Rywalizacja rozgrywała się w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono zespoły. Zachęcamy do zapoznania się z uzyskanymi przez nie wynikami.

Zachęcamy również do zapoznania się z listą Reprezentacji zakwalifikowanych do eliminacji centralnych Olimpiady.

Z regulaminu:

§ 4. pkt. 32 Lista Reprezentacji Szkół zakwalifikowanych do eliminacji centralnych tworzona jest w wyniku wyłonienia trzech Reprezentacji, które uzyskały najlepsze wyniki w każdej z 10 grup. W przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez Reprezentacje Szkół z danej grupy o miejscu na liście rankingowej decyduje kolejno:

1) łączna liczba punktów zdobytych przez poszczególnych członków Reprezentacji Szkół w trakcie eliminacji szkolnych,

2) łączna suma punktów poszczególnych członków Reprezentacji Szkół za rozwiązanie pytań testowych eliminacji szkolnych z grupy zadań wyżej punktowanych;

3) suma punktów najlepszego członka Reprezentacji Szkoły w eliminacjach szkolnych;

4) suma punktów najlepszego członka Reprezentacji Szkoły za rozwiązanie pytań testowych eliminacji szkolnych z grupy zadań wyżej punktowanych.

Wszystkim Reprezentacjom serdecznie gratulujemy! Zawodnikom zakwalifikowanym do eliminacji centralnych życzymy powodzenia!

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna