www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Eliminacje szkolne VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości - już 8-go stycznia 2019 roku!

Data dodania: 7.01.2020

Uprzejmie przypominamy, że już w najbliższą środę odbędzie się pierwszy etap zawodów w VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Zawodnicy ze wszystkich zgłoszonych szkół punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczną test sprawdzający wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii i zarządzania. Za wszystkich uczniów trzymamy mocno kciuki!


Podczas eliminacji szkolnych zawodnicy zmierzą się z testem składającym się z 30 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności (zadania za 1 i 2 pkt). Przypominamy, że nie ma punktów ujemnych za błędne rozwiązanie zadania. Na rozwiązanie testu zawodnicy będą mieli 45 minut. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwa 3-osobowa Komisji Szkolna.

Zgodnie z Regulaminem Olimpiady zawody odbywają się w warunkach kontrolowanej samodzielności. Komisja Szkolna może zdyskwalifikować zawodnika na skutek stwierdzenia niesamodzielności odpowiedzi lub niespełnienia warunków formalnych określonych w Regulaminie. Zabronione jest w szczególności:

  • korzystanie podczas zawodów z telefonu komórkowego, z innego urządzenia telekomunikacyjnego, z urządzenia liczącego lub z urządzania posiadającego wbudowaną pamięć, z tablic matematycznych;
  • korzystanie z książek, słowników, notatek czy ściąg;
  • odpisywanie czy porozumiewanie się pomiędzy zawodnikami podczas pisania testu;
  • zmienianie miejsca podczas pisania testu lub zamienianie testu czy Arkusza Odpowiedzi z innymi osobami;
  • rozwiązywanie testu ołówkiem.

Przypominamy, iż zgodnie z regulaminem do zawodów mogą przystąpić jedynie te osoby, które przekazały Komisji Szkolnej oświadczenie o przetwarzaniu  danych osobowych podpisane przez opiekuna prawnego.

Oświadczenie można pobrać tutaj.

Klucz do testu zostanie zamieszony na portalu Olimpiady 8 stycznia 2020 roku o godz. 12.00.

Szacunkowy próg punktowy kwalifikujący 3-osobowe Reprezentacje Szkół do eliminacji okręgowych zostanie opublikowany na stronie internetowej Olimpiady 14 stycznia 2020 roku.

Oficjalne wyniki elimnacji szkolnych poznamy 24 lutego 2020 roku!

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna