www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Data dodania: 14.04.2020

Z wielką radością publikujemy listę zespołów, które najlepiej poradziły sobie podczas eliminacji okręgowych VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!


Przez tydzień 100 Reprezentacji Szkół rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach interaktywnej gry menedżerskiej. Aplikacja została uruchomiona 2 kwietnia o 9.00 i zablokowana 9 kwietnia o godzinie 21.00. Podczas 7 rund zespoły podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określały jego strategię oraz kierunki rozwoju.

Rywalizacja rozgrywała się w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono zespoły. Zachęcamy do zapoznania się z uzyskanymi przez nie wynikami (KLIKNIJ TUTAJ).

Zachęcamy również do zapoznania się z listą Reprezentacji zakwalifikowanych do eliminacji centralnych Olimpiady (KLIKNIJ TUTAJ).

Z regulaminu:

§ 4. pkt. 32 Lista Reprezentacji Szkół zakwalifikowanych do eliminacji centralnych tworzona jest w wyniku wyłonienia trzech Reprezentacji, które uzyskały najlepsze wyniki w każdej z 10 grup. W przypadku równej liczby punktów uzyskanych przez Reprezentacje Szkół z danej grupy o miejscu na liście rankingowej decyduje kolejno:

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna