www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Szacunkowy próg punktowy kwalifikujący do eliminacji okręgowych SOP

Data dodania: 17.01.2018

Wstępny próg kwalifikujący do zawodów okręgowych w tegorocznej edycji wyniósł 19,24 pkt (średnia arytmetyczna z wyników uzyskanych przez wszystkich uczestników Olimpiady). 

Uwaga! Ostateczny próg kwalifikujący może różnić się od wstępnego.


 

Zgodnie z zasadami ustalonymi w regulaminie, próg punktowy został obliczony na bazie informacji zawartych w protokołach elektronicznych przygotowanych przez Komisje Szkolne. Próg jest średnią arytmetyczną z wyników uzyskanych przez wszystkich uczestników Olimpiady.

Oficjalne wyniki eliminacji szkolnych zostaną ogłoszone 27 lutego br. po tym, jak wyniki przesłane przez Komisje Szkolne zostaną zweryfikowane przez Komitet Główny Olimpiady.

W pierwszej kolejności do eliminacji okręgowych zakwalifikowane zostaną szkoły, w których trójka najlepszych uczestników przekroczyła próg punktowy. Przypominamy, że każda ze szkół jest reprezentowana w eliminacjach okręgowych przez jeden trzyosobowy zespół stworzony z zawodników, którzy w ramach danej placówki uzyskali najwięcej punktów. Pozostałe miejsca w zawodach okręgowych przypadną reprezentacjom szkół, których trójka najlepszych uczestników uzyskała najwyższą liczbę punktów, mimo nieprzekroczenia progu kwalifikującego.

Szczegółowe zasady kwalifikacji do zawodów okręgowych są zawarte w Regulaminie - § 4. pkt. 18-25. 

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna