www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Start Rejestracji do Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Data dodania: 4.11.2018

Informujemy, że uruchomiliśmy zapisy do V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Rejestracja potrwa do 30 listopada br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz warsztaty organizowane we współpracy z praktykami biznesu!


Zachęcamy do zapisów poprzez specjalny formularz rejestracyjny dostępny w panelu Komisji Szkolnych.

W tegorocznej edycji Olimpiady nastąpiły zmiany w rejestracji Szkoły. Od tego roku osoba zgłaszająca nie jest zobowiązana do podania danych imiennych zawodników. W formularzu zostanie jedynie poproszona o podanie orientacyjnej liczby uczniów, którzy wezmą udział w 1. etapie Olimpiady.

Podczas rejestracji będą mogli Państwo pobrać:

  • zgłoszenie szkoły do druku - prosimy, aby na zgłoszeniu podpisali się nie tylko Dyrektor Szkoły oraz Przewodniczący Komisji Szkolnej, ale również Członkowie Komisji Szkolnej i Opiekun/owie Merytoryczny/ni.
  • oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych uczestników zawodów - prosimy o wydrukowanie oświadczeń i przekazanie ich przedstawicielom ustawowym zawodników. Podpisane oświadczenia do dnia eliminacji szkolnych przechowuje Komisja Szkolna. Po tym terminie prosimy o przesłanie oświadczeń zawodników (razem z protokołami i testami eliminacji szkolnych) na adres Komitetu Głównego Olimpiady.

Rejestracja trwa do 30 listopada br.

 

Do zobaczenia,

Zespół Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna