www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Wyniki eliminacji szkolncyh V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Data dodania: 25.02.2019

Znamy wyniki eliminacji szkolnych V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!


Zapraszamy do zapoznania się z listą reprezentacji 100 szkół, które wezmą udział w eliminacjach okręgowych. 

Do eliminacji okręgowych zakwalifikowało się 100 szkół, których reprezentacje zdobyły najwięcej punktów. Reprezentację szkoły tworzy trzech uczniów, którzy uzyskali najwyższy wynik z testu eliminacji szkolnych w danej szkole. Ich wyniki sumuje się, ustalając w ten sposób wynik całej szkoły (§ 4 pkt. 21).

Zgodnie z Regulaminem Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości w sytuacjach, w których nie jest możliwe wyłonienie trzyosobowej reprezentacji szkoły ze względu na identyczną liczbę punktów uzyskanych przez zawodników, między uczniami zostanie przeprowadzona dogrywka (§ 4 pkt. 23 i 24 Regulaminu). Za ocenę merytoryczną dogrywki odpowiada Komisja Szkolna w porozumieniu z Komisją Centralną. O formie pracy dodatkowej i sposobie jej przeprowadzenia opiekunowie merytoryczni zawodników zostaną poinformowani drogą telefoniczną oraz e-mailową najpóźniej do dnia 1 marca br. 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunom merytorycznym, którzy przystąpili do zawodów w ramach V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Wszystkim zawodnikom zakwalifikowanym do eliminacji okręgowych serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów podczas dalszych etapów.

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna