www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Filmy

Eliminacje centralne - V edycja

Film: Eliminacje centralne - V edycja

Zoapraszamy do obejrzenie relacji filmowej z finału 5. edycji SOP.

zobacz film »

Eliminacje centralne - IV edycja

Film: Eliminacje centralne - IV edycja

Zobacz film z finału 4. edycji SOP. Eliminacje centralne odbyły się 24 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 90 uczestników dzielnie rywalizowało w dwuetapowych zmaganiach, najpierw pisząc test w ramach jednego spośród trzech obszarów tematycznych (Zarzadzanie, Marketing i Finanse). Trzydzieścioro zawodników z najwyższa punktacją zmierzyło się z pytaniami w ramach turnieju "1 z 30". Wszystkim serdecznie gratulujemy!

zobacz film »

Eliminacje szkolne - IV edycja

Film: Eliminacje szkolne - IV edycja

O przygotowaniach i emocjach "na gorąco" po zakńczeniu eliminacji szkolnych IV edycji SOP opowiadają uczniowie CLV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi imBohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie.

zobacz film »

Eliminacje centralne - III edycja

Film: Eliminacje centralne - III edycja

Eliminacje centralne odbyły się 25 maja 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 90 zawodników przystąpiło do testu, który wyłonił uczestników, finalistów oraz laureatów III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Następnie 30 laureatów wzięło udział w turnieju 1z30. Zwycięzcą Olimpiady została Magdalena Piszczatowska - uczennica Publicznego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 32 w Białymstoku.

zobacz film »

Eliminacje szkolne - III edycja

Film: Eliminacje szkolne - III edycja

Eliminacje szkolne III edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości odbyły się 13 stycznia 2017 roku. Do testu przystąpiło ponad 1600 uczniów z 150 gimnazjów z całej Polski. Z kamerą gościliśmy w Gimnazjum nr 44 im. gen. Pawła Chrzanowskiego w Warszawie.

zobacz film »

Eliminacje centralne - II edycja

Film: Eliminacje centralne - II edycja

Eliminacje centralne odbyły się 12 maja 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 90 zawodników przystąpiło do testu, który wyłonił uczestników, finalistów oraz laureatów II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Następnie 30 laureatów wzięło udział w turnieju 1z30. Zwycięzcą Olimpiady został Jakub Kowalczyk z Gimnazjum Stowarzyszenia I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.

zobacz film »

Eliminacje szkolne - II edycja

Film: Eliminacje szkolne - II edycja

Eliminacje szkolne odbyły się 5 listopada 2015 r. w 150 szkołach gimnazjalnych z całej Polski. Do pierwszego etapu zawodów przystąpiło ponad 1300 uczniów. Eliminacje zostały zarejestrowane w Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie.

zobacz film »

Eliminacje centralne - I edycja

Film: Eliminacje centralne - I edycja

Eliminacje centralne odbyły się 14 maja 2015 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas finału poznaliśmy laureatów i finalistów I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Zwycięzcą został Karol Sylwestrzak z Gimnazjum nr 24 w Gdyni. 

zobacz film »

Eliminacje szkolne - I edycja

Film: Eliminacje szkolne - I edycja

Eliminacje szkolne odbyły się 16 grudnia 2014 r. w 120 szkołach zgłoszonych do I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Wzięło w nich udział ponad 1200 zawodników. Z kamerą z tego wydarzenia gościliśmy w Gimnazjum Dwujęzycznym nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie.

zobacz film »

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna