www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Zasady zapisów

Aby uczeń mógł uczestniczyć w Szkolnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości w jego szkole musi zostać powołana 3-osobowa Komisja Szkolna. 

Rejestracja do Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości przebiega w dwóch etapach:

 1. Elektroniczna rejestracja poprzez formularz opublikowany na stronie internetowej Olimpiady oraz na stronie panel.szkolnaop.pl. Podczas rejestracji będą potrzebne następujące dane:
  • pełne dane szkoły (nazwa, adres, numer telefonu i faxu, adres strony internetowej, nazwisko i tytuł naukowy dyrektora szkoły);
  • skład Komisji Szkolnej (dane osobowe 3 członków Komisji, w tym Przewodniczącego oraz ich tytuły naukowe);
  • dane osoby zgłaszającej (w tym numer telefonu kontaktowego i adres e-mail);
  • dane opiekuna merytorycznego (imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail);
  • liczba zawodników, którzy wezmą udział w zawodach.

  Uwaga: Warunkiem zakwalifikowania szkoły do Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości jest zarejestrowanie co najmniej 3 zawodników!

  Po dokonaniu rejestracji należy wydrukować formularz w dwóch egzemplarzach.

 2. Wysłanie jednego wydrukowanego i podpisanego zgłoszenia (listem poleconym, priorytetem) na adres Komitetu Głównego Olimpiady w terminie podanym w harmonogramie bieżącej edycji Olimpiady. Drugi egzemplarz zgłoszenia przechowuje Komisja Szkolna.

Komisja pobiera zgody na przetwarzanie danych osobowych dla osób niepełnoletnich i przekazuje uczniom wyznaczając termin zwrotnego przekazania Komisji podpisanych zgód. Zgody wszystkich zawodników Komisje Szkolne powinny pozyskać od uczniów do dnia eliminacji szkolnych, czyli 8 stycznia 2020 r.

Najczęściej zadawane pytania:
[Kliknij kursorem myszy na pytanie, aby otrzymać odpowiedź.]

 1. Moja szkoła brała udział w poprzedniej edycji Olimpiady. Czy muszę rejestrować ją od nowa?
  Do każdej edycji Olimpiady obowiązuje oddzielna rejestracja. Podczas rejestracji zostanie założone nowe konto szkoły (obowiązujące w bieżącej edycji Olimpiady) oraz login i hasło umożliwiające zalogowanie się do konta.
 2. Dlaczego muszę zarejestrować co najmniej 3 zawodników do Olimpiady?
  Zgodnie z Regulaminem Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości warunkiem zakwalifikowania szkoły do udziału w zawodach jest rejestracja co najmniej 3 zawodników. Podczas eliminacji szkolnych wyłaniana jest 3-osobowa Reprezentacja każdej szkoły, która weźmie udział w dalszych rozgrywkach Olimpiady.

  Osoba zgłaszająca potwierdza w formularzu zgłoszeniowym, że posiada zgody przedstawicieli ustawowych uczniów niepełnoletnich na przekazanie ich danych osobowych organizatorowi Olimpiady. Jeżeli szkoła nie posiada jeszcze takich zgód – dla Państwa wygody przygotowaliśmy odpowiednie formularze, która ułatwią zebranie tych danych od uczniów. Zgody przechowuje Komisja Szkolna.
 3. Czy opiekunem merytorycznym zawodnika może być osoba, która nie jest członkiem Komisji Szkolnej?
  Tak, opiekun merytoryczny nie musi być członkiem Komisji Szkolnej.
 4. W wydrukowanym zgłoszeniu pojawił się błąd w adresie e-mail osoby zgłaszającej. Co należy zrobić w takiej sytuacji?
  W takim przypadku prosimy o skontaktowanie z biurem Olimpiady i przekazanie informacji o zauważonym błędzie. Dane zostaną poprawione w bazie przez Organizatora zawodów. Na poprawiony adres e-maila zostanie ponownie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym oraz loginem i hasłem do konta szkoły. Prosimy nie generować kolejnego zgłoszenia szkoły!
 5. Na podany adres e-mail w zgłoszeniu szkoły nie doszedł e-mail aktywacyjny. Co należy zrobić w takiej sytuacji?
  W takim przypadku prosimy upewnić się, czy podany adres e-mail w zgłoszeniu jest prawidłowy (adres jest widoczny na wydrukowanym „Zgłoszeniu szkoły”). Jeżeli wszystko się zgadza i został podany poprawny adres e-mail, prosimy o kontakt z biurem Olimpiady. Prosimy nie generować kolejnego zgłoszenia szkoły!
 6. Rejestracja została zakończona przed wydrukowaniem „Zgłoszenia szkoły”. Co mam zrobić w takiej sytuacji?
  Wydrukowanie „Zgłoszenia szkoły” jest możliwe w każdej chwili podczas trwania rejestracji. Aby to zrobić, należy zalogować się do konta szkoły i wydrukować zgłoszenie po kliknięciu na przycisk „Drukuj zgłoszenie”.
 7. Nie mogę zalogować się do konta szkoły. Co należy zrobić w takiej sytuacji?
  Zalogowanie jest możliwe dopiero po aktywowaniu konta poprzez kliknięcie na link aktywacyjny, wysłany na adres e-mail osoby zgłaszającej podany w formularzu rejestracji szkoły. Aby zalogować się, należy wpisać podane w tym samym e-mailu login i hasło. Najczęstszą przyczyną problemów z logowaniem jest błędne wpisanie loginu lub hasła (literówki, brak podkreślnika). Proszę więc upewnić się, czy wpisywany login i hasło nie zawierają literówek. Jeżeli są prawidłowe, a logowanie w dalszym ciągu jest niemożliwe, proszę spróbować z innej przeglądarki internetowej lub wyczyścić pliki „cookie" w używanej przeglądarce. 

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna