www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Testy interaktywne

Witaj w teście interaktywnym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Test składa się z 30 pytań wylosowanych spośród zadań, które pojawiły się na testach eliminacji szkolnych i centralnych dotychczasowych edycji Olimpiady. W teście znajdziesz 25 pytań łatwiejszych oraz 5 pytań trudniejszych. Przy każdym pytaniu znajduje się również pole „nie udzielam odpowiedzi”.

Twoje zadanie polega na zaznaczeniu jednej najlepszej odpowiedzi. Możesz od razu sprawdzić swój wynik [przycisk: sprawdź odpowiedź]. W takim przypadku otrzymasz informację o prawidłowej odpowiedzi i komentarz eksperta.

Możesz również zaznaczyć odpowiedź i od razu przejść do następnego pytania lub wstrzymać się z udzieleniem odpowiedzi i rozwiązać następne zadanie [przycisk: kolejne pytanie]. W każdej chwili masz możliwość powrotu do nierozwiązanego zadania. Poniżej testu znajdziesz listę z numerami pytań. Zadania zaznaczone na szaro to te, w których nie została zaznaczona odpowiedź.

Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadanie łatwiejsze otrzymasz +1 pkt. Za udzielenie dobrej odpowiedzi na zadanie trudniejsze otrzymasz +2 pkt.

Za wskazanie błędnej odpowiedzi lub zaznaczenie pola „nie udzielam odpowiedzi” uzyskasz 0 punktów.

W każdy momencie trwania testu możesz go zakończyć [przycisk: zakończ test] i sprawdzić statystykę swoich odpowiedzi.

Na rozwiązanie testu masz 60 minut. Aby zacząć, kliknij kursorem myszy na przycisk „Rozpocznij test”.

Rozpocznij test »

Powodzenia :)

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna