www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Test eliminacji szkolnych z kluczem odpowiedzi!

Data dodania: 7.01.2020

Zachęcamy do zapoznania się z kluczem odpowiedzi do testu eliminacji szkolnych VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Przypominamy, że pierwszy etap zmagań olimpijskich odbył się w dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie 9.00 równocześnie we wszystkich szkołach zgłoszonych do zawodów. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w teście serdeczenie gratulujemy!


Zapraszamy do zapoznania się z testem eliminacji szkolnych z kluczem odpowiedzi (test do pobrania TUTAJ).

Zachęcamy również do pobrania klucza odpowiedzi do wydruku na folii (do pobrania TUTAJ). Takie rozwiązanie ułatwi Państwu sprawdzanie testów.

Przypominamy, że Komisje Szkolne są zobowiązane do wpisania wyników uczniów do elektronicznego protokołu w Panelu Komisji Szkolnych dostępnym poprzez stronę interetową panel.szkolnaop.pl. Dostęp do elektronicznego protokołu dostępny jest jedynie przy użyciu danych do logowania otrzymanych e-mailem zgłoszeniowym podczas zgłoszenia Szkoły do Olimpiady.

Po uzupełnieniu protokół należy wydrukować, podpisać, ostemplować pieczęcią szkoły i przesłać wraz z wszystkimi arkuszami odpowiedzi i oświadczeniami o przetwarzaniu danych osobowych zawodników najpóźniej do 10 stycznia 2020 roku (decyduje data stempla pocztowego). 

Szacunkowy próg punktowy kwalifikujący do eliminacji okręgowych opublikujemy już 14 stycznia 2020 roku!

Oficjalne wyniki poznamy 24 lutego 2020 roku!

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, a Członkom Komisji Szkolnych - za zaangażowanie w przeprowadzenie eliminacji w szkołach.

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna