Zamknij

Drogi Użytkowniku

W związku z rozpoczęciem obowiązywania od dnia 26 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie (al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa). Zachęcamy jednocześnie Użytkowników serwisu www.szkolnaop.pl do zapoznania się z Polityką Prywatności, która zawiera informacje nt. celów przetwarzania wraz podstawą prawną, kategorii danych, odbiorców danych osobowych, okresu przetwarzania, praw osób, których danych dotyczą, dobrowolności oraz warunków, a także bezpieczeństwa danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, iż dane osobowe znajdujące się w serwisie (imię, nazwisko, wizerunek) opublikowane są na mocy zgód osób, których dotyczą. Osobom tym przysługują prawa wymienione ww. Polityce Prywatności.

www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy
Człowiek przedsiębiorczy to człowiek wygrany!

Aktualności

Zapisy do VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy do VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości! Elektroniczna rejestracja potrwa do 6 grudnia br. Jest o co walczyć! Na najlepszych zawodników czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt elektroniczny oraz warsztaty z praktykami biznesu!

Czytaj dalej

Harmonogram VI edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Z przyjemnością publikujemy harmonogram tegrocznej edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Rejestracja rozpocznie się 6 listopada br. i będzie możliwa poprzez portal Olimpiady. Mamy nadzieję, że wzorem poprzednich edycji, także tegoroczne zawody spotkają się się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów i nauczycieli!

Czytaj dalej

Zdjęcia z finału V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z reportażem fotograficznym z przebiegu eliminacji centralnych V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.

Czytaj dalej

Warsztaty z innowacji w biznesie dla laureatów i ich opiekunów - szczegółowe informacje!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacji dotyczącymi warsztatów pt. „Czego potrzebuje świat: innowacji biznesowych czy odważnych ludzi?”. Zajęcia odbędą się w ramach nagrody specjalnej dla laureatów V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca br. w godzinach 10.00-15.00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Czytaj dalej

Patron honorowy

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Testy interaktywne

Test interaktywny to symulacja testu, z którym zmierzysz się podczas trwania Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Nie czekaj! Już teraz sprawdź swoją wiedzę z zakresu ekonomii
i przedsiębiorczości.

Przejdź do testu »

Patron medialny

Dziennik Gazeta Prawna